Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

Zrnková

Jaký je oblíbený typ kávy u matematiků? Zrnková káva, protože přesně vědí, kolik zrn potřebují pro perfektní šálek!

 

Vítejte v naší rozsáhlé kategorii zrnkových káv, kde každé zrnko je pozvánkou k objevování nových chutí a aromat. S láskou a péčí jsme pro vás vybrali široký výběr zrnkových káv, které uspokojí každého milovníka kávy.

Robusta zrnková káva: Pro ty, kteří touží po silnější chuti a vyšším obsahu kofeinu, jsou naše robusta zrnka ideální volbou. Tyto kávy jsou známé svou intenzivní chutí a mírně hořkým nádechem.

Arabika zrnková káva: Pro milovníky jemnějších chutí nabízíme arabika zrnka s nižším obsahem kofeinu a širokým spektrem chuťových nuancí, od oříškových po ovocné tóny.

Směsi zrnkové kávy: Naše směsi kombinují robustu a arabiku v různých poměrech, nabízejíce tak rozmanité chuťové profily. Od vyvážených směsí až po směsi s převahou jednoho typu, každá z nich přináší unikátní chuťový zážitek.

Nejběžnější směsi: Naším cílem je nabídnout vám to nejlepší z obou světů. Směsi kombinují robustu pro její plnost chuti a arabiku pro její aromatickou finesu. V závislosti na poměru těchto dvou typů kávy můžete očekávat rozmanité chuťové profily - od vyvážených směsí s rovným dílem obou typů až po směsi s převahou jedné z nich, které zdůrazňují specifické charakteristiky.

Navštivte náš blog pro další poznání o světě zrnkové kávy, od historie po přípravu a nejnovější trendy. Ať už hledáte kávu pro vaše ranní rituály nebo odpolední chvilky pohody, náš výběr zrnkových káv je zárukou kvality a vynikajícího zážitku.

 

 
 
Garance doručení
Při objednání přes zásilkovnu do 14:00 doručení do druhého dne
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Nevíte co vybrat?
Víme co prodáváme a rádi Vám poradíme, napište nám.