Polévky ve Vanese

POLÉVKY VE VANESE

 


     
Po několika poptávkách od zákazníku, jsme se i my rozhodli, že je na polévky ten správný čas. Zprvu to pro nás byl pouhý pokus, zda se polévky uchytí či nikoliv. Ale jak se říká, za zkoušku člověk nic nedá.

Ze dne na den přišly na denní nabídku polévky, a to každý den jiné. Recepty jsme získali od našich maminek, babiček a kamarádů. Dá se tedy říct, že jsou to všechno takové „rodinné“ receptury, i když občas s lehkou úpravou. Co jsme ale nečekali…. Polévky se chytly hned během prvních dní. Naše neskutečné nadšení se zvětšilo a za to děkujeme hlavně našim úžasným zákazníkům.

 

     

Polévky se snažíme pravidelně střídat, občas českou klasiku jindy zase světovou kuchyni. Občas je pouze jeden druh polévky, jindy máme v nabídce dvě. Někdy se vyprodají hned, jindy dost zbývá. Ale to se dá předpokládat, jelikož ne každá polévka musí chutnat všem.

 

Co ale děláme, když polévky zbydou? Prvně se rozdávaly kamarádům a rodině. Nakonec ale se zrodila myšlenka…. Proč je nedávat někomu, kdo to potřebuje? Co takhle azylový dům? Ano! Jednoho dne zbylo kolem 10 porcí polévky. Vše jsme řádně za vakuovali a odvezli polévky do azylového domu Rybka, který se nachází v Husinci. Tudíž žádné polévky nepřijdou na zmar, a to nás těší o to víc.

 

A co vy? Už jste ochutnali naše polévky?