Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

Jedlý tisk

Tisk na dorty

 

Horká novinka letošního roku

Úspěšně jsme dotestovali a odzkoušeli tiskárnu pro jedlý tisk na dorty. Tímto přinášíme velkou novinku do dortů a zákusků na objednávku. Chvíli nám to trvalo, než jsme vše správně nastavily a otestovaly a nyní Vám přinášíme dorty přesně udělané na míru pro Vás a originální. 

 

Na co tiskneme:

                         Jedlý papír
                         Fondánový list
                         Cukrový list

Pro různé typy dortů se hodí jiná technologie tisku, ale vše je na domluvě a zvládáme vždy každou zakázku poupravit a doladit abychom splnily Vaše přání. 

Na objednávku

Máte oblíbenou fotku, kterou byste rádi při oslavě na dortu, nebo chcete někomu udělat radost a vystylizovat mu dort do jeho oblíbeného koníčku? Zvládneme, fantazii se meze nekladou. A i pro herní nadšence, filmové, sportovní či jiné, i pro ně zvládneme připravit dort přesně dle přání.

Momentálně s čistým svědomím můžeme říct, že zvládneme vytisknout cokoliv na dorty či zákusky které děláme, v rozměrech, které standartně děláme.

 

Pro firmy

Plánujete firemní akci – výroční, vánoční či k jiné příležitosti? Rádi Vám připravíme sweet bar včetně obrendovaných zákusků. Ať už s Vaším logem, nebo v barvách Vaší firmy, posunete firemní akci opět o další úroveň nahoru. 

 

Veškeré fotografie s požadovaným tiskem musí být ve vysokém rozlišení z důvodu kvality tisku. Preferujeme soubory s koncovkou vasefotka.png ale umíme si poradit i s jinými. Bohužel s nízkým rozlišením nic neuděláme. 
V případě portrétových fotografii fotit s odstupem a včetně pozadí, fotografie se na dort ořezává a detail obličeje přes celou fotku v tu chvíli není použitelný.