Do 30. června probíhá soutěž o Mystery Box Párty I.

Jedlý tisk

Tisk na dorty

 

Horká novinka letošního roku

Úspěšně jsme dotestovali a odzkoušeli tiskárnu pro jedlý tisk na dorty. Tímto přinášíme velkou novinku do dortů a zákusků na objednávku. Chvíli nám to trvalo, než jsme vše správně nastavily a otestovaly a nyní Vám přinášíme dorty přesně udělané na míru pro Vás a originální. 

 

Na co tiskneme:

                         Jedlý papír
                         Fondánový list
                         Cukrový list

Pro různé typy dortů se hodí jiná technologie tisku, ale vše je na domluvě a zvládáme vždy každou zakázku poupravit a doladit abychom splnily Vaše přání. 

Na objednávku

Máte oblíbenou fotku, kterou byste rádi při oslavě na dortu, nebo chcete někomu udělat radost a vystylizovat mu dort do jeho oblíbeného koníčku? Zvládneme, fantazii se meze nekladou. A i pro herní nadšence, filmové, sportovní či jiné, i pro ně zvládneme připravit dort přesně dle přání.

Momentálně s čistým svědomím můžeme říct, že zvládneme vytisknout cokoliv na dorty či zákusky které děláme, v rozměrech, které standartně děláme.

 

Pro firmy

Plánujete firemní akci – výroční, vánoční či k jiné příležitosti? Rádi Vám připravíme sweet bar včetně obrendovaných zákusků. Ať už s Vaším logem, nebo v barvách Vaší firmy, posunete firemní akci opět o další úroveň nahoru. 

 

Veškeré fotografie s požadovaným tiskem musí být ve vysokém rozlišení z důvodu kvality tisku. Preferujeme soubory s koncovkou vasefotka.png ale umíme si poradit i s jinými. Bohužel s nízkým rozlišením nic neuděláme. 
V případě portrétových fotografii fotit s odstupem a včetně pozadí, fotografie se na dort ořezává a detail obličeje přes celou fotku v tu chvíli není použitelný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení