Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

O nás

 

 

Náš příběh v kavárně a cukrárně se začal psát v roce 2017, kdy jsme Vanesu začali rekonstruovat. Chceme pro Vás vybudovat místo s výjimečnou atmosférou, kam se budete vracet rádi a s chutí. Ať už za zákusky, nápoji nebo příjemným prostředím a vstřícnou obsluhou.

 


Náš projekt jsme začali pomalu ale jistě budovat již v roce 2016. Věděli jsme, že prostory jsou to skvělé a hned jsme před očima viděli, jak by to mohlo vypadat. Jsme již téměř hotovi. Co se týče interiéru, už nás čekají jen lehké kosmetické úpravy. Ovšem nabídka služeb se dočkala obrovského rozšíření. Každého dodavatele si pečlivě vybíráme, abychom Vás co nejvíce uspokojili.

 

 

 

Ve vnitřních prostorech, přímo uprostřed posezení, naleznete několik set let starou historickou pekařskou pec. Touto dominantou se můžete pokochat i Vy a my jsme rádi, že se takovou krásou můžeme pochlubit.

Kdysi tato pec sloužila k pečení různého pečiva a my jsme nadšeni z její úspěšné celkové rekonstrukce. Překrásné původní kování se dochovalo dodnes.  


Na fotce vlevo je vidět ovládání jednotlivých vstupů do pečicích komor a následně nad nimi je víko vedoucí k těmto komorám a do komínu. Na fotce vpravo je pak zachyceno víko topné komory, kam se vejdou až dva metry dlouhá polena.


   

 

 

Za další dominantu považujeme naší překrásnou terasu, která je situována do klidného parku Parkán, kde je klid a na chvíli si zde můžete v klidu odpočinout od dnešní uspěchané doby a vychutnat si malebný výhled.

 

 

 


Samozřejmostí je, že nás zajímá každý Váš názor, ať už pozitivní, ale i ten negativní, abychom věděli, co můžeme zlepšit, případně co se Vám nelíbilo, abychom to mohli napravit. Nebo Vám u nás něco chybí a rádi byste to viděli v naší nabídce? Napište nám, rádi Vás vyslechneme. 

Od listopadu 2021 pro Vás připravujeme e-shop s vybranými produkty, které nabízíme a nabídku stále rozšiřujeme. Některé výrobky, hlavně cukrářské, ale bohužel nemůžeme formou e-shopu prodávat. Přesto doufáme, že si u nás vybere každý. 

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu, který naleznete v kontaktech.

Děkujeme a těšíme se na Váši návštěvu či objednávky.