Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

Low carb dezerty (LCD dezerty)

Low carb dezerty (LCD dezerty)

Nejdříve si představme low carb dietu:

Jedná se o dietu s omezeným nebo nulovým obsahem sacharidů a zvýšeným obsahem tuků nebo proteinů ve stravě. I když se hodně spojuje s hubnutím, není to výstřelek poslední doby nebo módy. V lekařské praxi se používa přibližně století k léčbě řady problémů. Již v roce 1921 byla stanovena.

A ještě jednou k hubnutí, jedná se efektivní způsob jak upravit svou tělesnou hmotnost, nebo lépe řečeno jak snížit obsah tuku v těle a změnit své tělesné míry ale i metabolismus. Protože číslo na váze není vážně vše, zároveň a mnohdy je to důležitější, může tato strava pomoci i výrazně s dalšími zdravotními obtížemi. 

A jak to funguje?
Jednoduše, nízko sacharidová dieta funguje na principu snížení nebo úplného vyřazení sacharidů ze stravy. Následně naše tělo do 24 hodin vyčerpá uložené zásoby sacharidů a začne vyžívat svůj záložní zdroj a tím jsou tuky.

 

Naše low carb dezery:

Naše low carb dezerty připravujeme s láskou jako vše co děláme ale jim věnujeme obzvlášť péči. Mnoho lidí si řekne při slově dieta, že se jedná o pokrmy bez chuti či ne zrovna chutné pokrmy, ale opak je pravdou. Pečené low carb dezerty připravujeme z oříškových základů bez použití jakékoliv klasické mouky, ale používáme oříškové mouky, typické pro tento druh diety. V dnešní době se jedná o velmi oblíbenou stravu nejen těch, pro která je vhodná vůči zdravotnímu stavu, ale i pro lidi kteří chtějí upravit tělesnou hmotnost.  Díky široké škále povolených surovin, jsou možnosti velmi rozmanité a díky větší poptávce jsme se rozhodli zařadit trvale do sortimentu low carb dezerty. Aktuálně máme pro Vás v nabídce low carb misky a nebo dort. Vše pečlivě připravujeme a studujeme každou vstupní surovinu, aby splňovala hodnoty vhodné pro low carb stravu. 

 

Ještě na závěr, budeme rádi pokud by jste nám dole nechali komentář zda se Vám článek líbil. V případě vyššího zájmu mužeme připravit mini-seriál na téma low carb jednoduše a srozumitelně. Veškeré informace čerpáme z ověřených webu na téma low carb dieta.

VAROVÁNÍ:

Je důležité si uvědomit, že každý člověk je jiný. Při jakékoliv změně stravovacích návyků je třeba postupovat obezřetně a s ohledem na svůj zdravotní stav, metabolismus, fyzickou zátěž, psychický stav, věk, pohlaví, genetická predispozice, tělesnou hmotnost, pokud máte problémy s metabolismem tuků a podobně.
Dlouhodobá nebo nesprávně zvolená dieta Vám může způsobit víc komplikací než užitku.