Do 30. června probíhá soutěž o Mystery Box Párty I.

Low carb dezerty (LCD dezerty)

Low carb dezerty (LCD dezerty)

Nejdříve si představme low carb dietu:

Jedná se o dietu s omezeným nebo nulovým obsahem sacharidů a zvýšeným obsahem tuků nebo proteinů ve stravě. I když se hodně spojuje s hubnutím, není to výstřelek poslední doby nebo módy. V lekařské praxi se používa přibližně století k léčbě řady problémů. Již v roce 1921 byla stanovena.

A ještě jednou k hubnutí, jedná se efektivní způsob jak upravit svou tělesnou hmotnost, nebo lépe řečeno jak snížit obsah tuku v těle a změnit své tělesné míry ale i metabolismus. Protože číslo na váze není vážně vše, zároveň a mnohdy je to důležitější, může tato strava pomoci i výrazně s dalšími zdravotními obtížemi. 

A jak to funguje?
Jednoduše, nízko sacharidová dieta funguje na principu snížení nebo úplného vyřazení sacharidů ze stravy. Následně naše tělo do 24 hodin vyčerpá uložené zásoby sacharidů a začne vyžívat svůj záložní zdroj a tím jsou tuky.

 

Naše low carb dezery:

Naše low carb dezerty připravujeme s láskou jako vše co děláme ale jim věnujeme obzvlášť péči. Mnoho lidí si řekne při slově dieta, že se jedná o pokrmy bez chuti či ne zrovna chutné pokrmy, ale opak je pravdou. Pečené low carb dezerty připravujeme z oříškových základů bez použití jakékoliv klasické mouky, ale používáme oříškové mouky, typické pro tento druh diety. V dnešní době se jedná o velmi oblíbenou stravu nejen těch, pro která je vhodná vůči zdravotnímu stavu, ale i pro lidi kteří chtějí upravit tělesnou hmotnost.  Díky široké škále povolených surovin, jsou možnosti velmi rozmanité a díky větší poptávce jsme se rozhodli zařadit trvale do sortimentu low carb dezerty. Aktuálně máme pro Vás v nabídce low carb misky a nebo dort. Vše pečlivě připravujeme a studujeme každou vstupní surovinu, aby splňovala hodnoty vhodné pro low carb stravu. 

 

Ještě na závěr, budeme rádi pokud by jste nám dole nechali komentář zda se Vám článek líbil. V případě vyššího zájmu mužeme připravit mini-seriál na téma low carb jednoduše a srozumitelně. Veškeré informace čerpáme z ověřených webu na téma low carb dieta.

VAROVÁNÍ:

Je důležité si uvědomit, že každý člověk je jiný. Při jakékoliv změně stravovacích návyků je třeba postupovat obezřetně a s ohledem na svůj zdravotní stav, metabolismus, fyzickou zátěž, psychický stav, věk, pohlaví, genetická predispozice, tělesnou hmotnost, pokud máte problémy s metabolismem tuků a podobně.
Dlouhodobá nebo nesprávně zvolená dieta Vám může způsobit víc komplikací než užitku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení