Do 30. června probíhá soutěž o Mystery Box Párty I.

Připravíme Vám na míru

Připravíme Vám na míru

 

DORTY A ZÁKUSKY NA ZAKÁZKU

Připravíme pro Vás zákusky nebo celé dorty dle vašich požadavků a přání. Objednávky bereme standardně minimálně 5 dní před požadovaným termínem zhotovení, ale čím větší množství, tím objednávejte dříve. Naše cukrářka s Vámi projde Vaše představy, připraví pro Vás návrh a doladí ho s Vámi do posledního detailu.

(Během sezóny se může minimální objednávací doba prodloužit)

 

RODINNÉ OSLAVY, NAROZENINY, VÝROČÍ A JINÉ

Slavíte něco s rodinou, ale nechcete si přidělávat práci nebo nemáte dostatečně velký prostor abyste se do něj všichni pohodlně vešli? Nebo se Vám nechce uklízet po oslavě a smývat nádobí? Hoďte starosti a stres za hlavu. Připravíme Vám rodinnou oslavu na míru. Nemusíte se o nic starat. Připravíme pro Vás sladké i slané dezerty, raut a nebo i občerstvení. Vše s Vámi doladíme do posledního detailu. 

 

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Plánujete firemní akci, večírek nebo vánoční večírek a nevíte kde? Uspořádejte ho u nás, připravíme podle vašich přání a našich možností večer, na který jen tak nezapomenete. Připravíme Vám zákusky na míru, raut, míchané koktejly, čepované pivo, ozvučení a spoustu dalších možností. Řídíme se heslem: Když se chce, všechno jde.  Doporučujeme objednávat s dostatečným časovým předstihem, v případě jakýchkoliv speciálních požadavků.

 

PEČEME NA SVATBY

Chcete napéct jen výslužky a nebo veškeré cukroví, dezerty a dort na svatbu? Naše cukrářka Vám postaví nabídku přesně na míru, včetně barevného designu dezertů aby ladil s Vaší svatbou. Projde s Vámi veškeré požadavky a přání na vzhled cukroví i dortů a doladí je s Vámi do posledního detailu. Finální vzhled Vás potěší a hosté si jej zamilují. Na naše produkty nezapomenete.

 

AKCE NA MÍRU

Chcete uspořádat akci, večírek nebo oslavu ale nevybrali jste si u nás? Nezoufejte, připravíme Vám po dohodě akci na míru tak, aby Vám vyhovovala, včetně zákusků, rautu ale jsme ochotni se domluvit i na speciálních požadavcích. Vše pro Vás připravíme, na Vás je už jen přijít a užít si to.

 

Nevybrali jste si, nebo si nejste jistí? Napište nám, popište svou představu a mi Vám připravíme nabídku. Následně naše cukrářka s vámi projde celou objednávku a doladí s Vámi veškeré detaily.

 

Po dohodě je možné využít i venkovní terasu. Kapacita terasy je 44 míst.
Kapacita vnitřních prostor je 36 míst k sezení. Lze pohodlně usadit i víc osob.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení