Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

Připravíme Vám na míru

Připravíme Vám na míru

 

DORTY A ZÁKUSKY NA ZAKÁZKU

Připravíme pro Vás zákusky nebo celé dorty dle vašich požadavků a přání. Objednávky bereme standardně minimálně 5 dní před požadovaným termínem zhotovení, ale čím větší množství, tím objednávejte dříve. Naše cukrářka s Vámi projde Vaše představy, připraví pro Vás návrh a doladí ho s Vámi do posledního detailu.

(Během sezóny se může minimální objednávací doba prodloužit)

 

RODINNÉ OSLAVY, NAROZENINY, VÝROČÍ A JINÉ

Slavíte něco s rodinou, ale nechcete si přidělávat práci nebo nemáte dostatečně velký prostor abyste se do něj všichni pohodlně vešli? Nebo se Vám nechce uklízet po oslavě a smývat nádobí? Hoďte starosti a stres za hlavu. Připravíme Vám rodinnou oslavu na míru. Nemusíte se o nic starat. Připravíme pro Vás sladké i slané dezerty, raut a nebo i občerstvení. Vše s Vámi doladíme do posledního detailu. 

 

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Plánujete firemní akci, večírek nebo vánoční večírek a nevíte kde? Uspořádejte ho u nás, připravíme podle vašich přání a našich možností večer, na který jen tak nezapomenete. Připravíme Vám zákusky na míru, raut, míchané koktejly, čepované pivo, ozvučení a spoustu dalších možností. Řídíme se heslem: Když se chce, všechno jde.  Doporučujeme objednávat s dostatečným časovým předstihem, v případě jakýchkoliv speciálních požadavků.

 

PEČEME NA SVATBY

Chcete napéct jen výslužky a nebo veškeré cukroví, dezerty a dort na svatbu? Naše cukrářka Vám postaví nabídku přesně na míru, včetně barevného designu dezertů aby ladil s Vaší svatbou. Projde s Vámi veškeré požadavky a přání na vzhled cukroví i dortů a doladí je s Vámi do posledního detailu. Finální vzhled Vás potěší a hosté si jej zamilují. Na naše produkty nezapomenete.

 

AKCE NA MÍRU

Chcete uspořádat akci, večírek nebo oslavu ale nevybrali jste si u nás? Nezoufejte, připravíme Vám po dohodě akci na míru tak, aby Vám vyhovovala, včetně zákusků, rautu ale jsme ochotni se domluvit i na speciálních požadavcích. Vše pro Vás připravíme, na Vás je už jen přijít a užít si to.

 

Nevybrali jste si, nebo si nejste jistí? Napište nám, popište svou představu a mi Vám připravíme nabídku. Následně naše cukrářka s vámi projde celou objednávku a doladí s Vámi veškeré detaily.

 

Po dohodě je možné využít i venkovní terasu. Kapacita terasy je 44 míst.
Kapacita vnitřních prostor je 36 míst k sezení. Lze pohodlně usadit i víc osob.