Od 25.6. do 3.7. neodbavujeme objednávky z důvodu účasti na akcích se stánkem. Děkujeme za pochopení.

Pro ženy

V dnešní rychlé době, plné povinností a neustálého shonu, je nesmírně důležité najít si čas jen pro sebe, chvíle klidu a pohody, které nám pomohou nabrat nové síly. Podkategorie "Dárková vína Pro ženy" představuje unikátní kolekci vín, která jsou více než jen obyčejným dárkem. Jsou pozváním k momentům relaxace, kdy si můžete dopřát oázu klidu uprostřed uspěchaného světa.

Každá žena si zaslouží být obdarována, hýčkána a ceněna, ať už jako partnerka, kamarádka nebo matka. Dárková vína z naší kolekce jsou pečlivě vybrána tak, aby oslovila každou ženu, která si ráda vychutná sklenku kvalitního vína a přitom si odpočine od každodenní rutiny. Naše vína jsou symbolem uznání a vděčnosti za vše, co ženy pro nás dělají, a zároveň jsou pozvánkou k zastavení se a vychutnání si chvíle jen pro sebe.

V naší podkategorii "Pro ženy" najdete vína různých odrůd a charakterů, od lehkých a osvěžujících bílých vín až po plná a aromatická červená. Každé víno je vybráno s ohledem na jeho schopnost dopřát relaxaci a potěšení, ať už hledáte ideální doplněk k večernímu odpočinku, nebo chcete potěšit blízkou osobu speciálním dárkem.

Obdarujte ženu ve svém životě něčím, co ji nejen potěší, ale i umožní najít si chvíli jen pro sebe. Naše dárková vína "Pro ženy" jsou více než dárkem; jsou pozváním k pohodě, relaxaci a oáze klidu, kterou si každá žena zaslouží.

Nejprodávanější

4226 4226 super vino pro superzenu
 
181 Kč
4367 4367 super vino pro sexy pohodarku
 
181 Kč
1378 super vino pro superzenu
 
181 Kč
1378 super vino pro superzenu
181 Kč

super víno pro SUPERŽENU

Kód: 2293
4367 4367 super vino pro sexy pohodarku
181 Kč

super víno pro sexy pohodářku

Kód: 2296
4226 4226 super vino pro superzenu
181 Kč

super víno pro SUPERŽENU

Kód: 2299
3 položek celkem
Garance doručení
Při objednání přes zásilkovnu do 14:00 doručení do druhého dne
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Nevíte co vybrat?
Víme co prodáváme a rádi Vám poradíme, napište nám.