SLUŽBY

DORTY A ZÁKUSKY NA ZAKÁZKU

Připravíme pro Vás zákusky nebo celé dorty dle vašich požadavků a přání. Objednávky bereme minimálně 5 dní před požadovaným termínem zhotovení, ale čím větší množství, tím objednávejte dříve. Naše cukrářka si vyslechne Vaše přání a doladí ho s Vámi do posledního detailu.

RODINNÉ OSLAVY, NAROZENINY, VÝROČÍ A JINÉ

Slavíte něco s rodinou, ale nechcete si přidělávat práci nebo nemáte dostatečně velký prostor abyste se do něj všichni pohodlně vešli? Nebo se Vám nechce uklízet po oslavě a smývat nádobí? Hoďte starosti a stres za hlavu. Připravíme Vám rodinnou oslavu na míru. Nemusíte se o nic starat. Připravíme pro Vás sladké i slané dezerty, raut a nebo i občerstvení. Vše s Vámi doladíme do posledního detailu. 
Kontaktujte nás pro více informací.

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

Plánujete firemní akci, večírek nebo vánoční večírek a nevíte kde? Uspořádejte ho u nás, připravíme podle vašich přání a našich možností večer, na který jen tak nezapomenete. Připravíme Vám zákusky na míru, raut, míchané koktejly a spoustu dalších možností. Řídíme se heslem: Když se chce, všechno jde.  

Stavte se a nebo nám napište pro více informací

PEČEME NA SVATBY

Chcete napéct jen výslužky a nebo veškeré cukroví a dort na svatbu? Naše cukrářka Vám postaví nabídku přesně na míru. Projde s Vámi veškeré požadavky a přání na vzhled cukroví i dortů a doladí je s Vámi do posledního detailu. Finální vzhled Vás potěší a hosté si jej zamilují.   

AKCE NA MÍRU

Chcete uspořádat akci, večírek nebo oslavu ale nevybrali jste si u nás? Nezoufejte, připravíme Vám po dohodě akci na míru tak, aby Vám vyhovovala, včetně zákusků, rautu ale navíc jsme ochotni se domluvit i na speciálních požadavcích. 

Po dohodě je možné využít i venkovní terasu. Kapacita terasy je 44 míst.
Kapacita vnitřních prostor je 36 míst k sezení. Lze pohodlně usadit i víc osob.